Projekt: gazetki szkolne
Projekt realizowany przez: Gimnazjum 10
Nazwa gazetki szkolne
   Województwo: śląskie
   Powiat: Gliwice
   Gmina: Gliwice
   Miasto: Gliwice
Opis

Zespół Elektrogim10 wykonał 4 gazetki ścienne. Tematem każdej z nich jest segregacja odpadów, ale potraktowana każda inaczej. Wykorzystaliśmy do tego materiały : makulatura ( na litery do hasła), kolorowy papier, ulotki o tematyce ekologicznej. Korzystaliśmy z pakietu edukacyjnego(broszury, ulotki) Fundacji Wspierania Inicjatyw Ekologicznych – Kraków 2009; z informacji zawartych na stronach internetowych Europejskiej Fundacji Recyklingu – Edukacja Konsumencka i strony: http://www.zgok.olsztyn.pl/zbiorka.html .

1.„Drugie życie elektrośmieci” - prezentacja: zespołu, celu projekt ekologicznego, zadań do wykonania - sala lekcyjna, z której korzysta 12 klas w szkole.

2.„Elekktrośmieci” i „Nie ma rady na odpady” - przedstawiliśmy informacje na temat, jak segregować odpady, w tym elektrośmieci - gablota dwuczęściowa więc i dwa tytuły - główny hol naszej szkoły

3.„ELEKTROGIM10” - prezentacja zespołu i zadań do wykonania – te informacje zamieściliśmy na gazetce Samorządu Szkolnego - bez wahania wyrazili na to zgodę i odstąpili nam trochę miejsca.

4."Recykling" – gablota informująca, co robi się z odpadami, w tym z elektrośmieciami - powieszona została obok pojemników do segregacji, naprzeciwko wejścia głównego do szkoły.

   

Tanie wydruki

Komentarze i opinie

Brak komentarzy i opinii na ten temat. Bądź pierwszy.

Zdjęcia

Do projektu nie dodano jeszcze żadnych zdjęć.

Filmy

Do projektu nie dodano jeszcze żadnych filmów.

Projekt został dodany: 04-04-2010, liczba wyświetleń: 2148

Głosuj
Miesiąc:
Rok:
Ogólnie:
Copyright © 2009 PTH Technika