Projekt: DRZEWKO ZA SUROWCE
Projekt realizowany przez: Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dra Władysława Szafera w Wapnicy
Nazwa DRZEWKO ZA SUROWCE
   Województwo: zachodniopomorskie
   Powiat: kamieński
   Gmina: Międzyzdroje
   Miasto: Wapnica
Opis

DRZEWKO ZA SUROWCE
DZIEŃ RECYKLINGU W WAPNICY

14 maja 2010r. (w piątek) w godz. od 15.30 do 18.00 w szkole w Wapnicy przy ul. Jodłowej 3 odbędzie się kolejna zbiórka surowców wtórnych.
Przynieś ZSEE (Zużyty Sprzęt Elektryczny i Elektroniczny), 10 kg makulatury lub 20 puszek aluminiowych, butelek PET lub szklanych butelek. W zamian otrzymasz Sadzonkę Drzewa ufundowaną przez Nadleśnictwo Międzyzdroje. Pierwszych 200 uczestników akcji otrzyma po jednej sadzonce drzewka. Pojemnik na Elektrośmieci będzie znajdował się przed szkołą do poniedziałku (17.05.2010). W programie wiele atrakcji i niespodzianek!  


Segregujmy odpady! W szkole w Wapnicy można przez cały rok wrzucać do specjalnych pojemników: zużyte baterie, kartridże i tonery, zepsute lub niepotrzebne telefony komórkowe oraz puszki aluminiowe.  Ponadto przed szkołą stoją pojemniki do selektywnej zbiórki szkła, plastiku i papieru.
Zróbmy więc wiosenne porządki w naszych domach, pozbądźmy się niepotrzebnych odpadów oddając je we właściwe miejsce i chrońmy środowisko!


Partnerami zbiórki są: Nadleśnictwo Międzyzdroje, Zakład Ochrony Środowiska Międzyzdroje oraz Urząd Miejski Międzyzdroje.

Tanie wydruki

Komentarze i opinie

Super sprawa!!! Przynoszę surowce i otrzymuję sadzonkę. Potrójna korzyść-czysto, zielono i oszczędnie. Tak trzymać. :mrgreen:

Zdjęcia

IDZdjęcieOpis
1PLAKAT INFORMACYJNY

Filmy

Do projektu nie dodano jeszcze żadnych filmów.

Projekt został dodany: 28-04-2010, liczba wyświetleń: 1738

Głosuj
Miesiąc:
W tym miesiącu już głosowałeś/aś
Rok:
W tym roku już głosowałeś/aś
Ogólnie:
Już głosowałeś/aś na ten projekt
Copyright © 2009 PTH Technika