Projekt: PAPIEROWE ZABAWY Z DZIADKAMI
Głos został oddany.
Projekt realizowany przez: Przedszkole Miejskie nr 7
Nazwa PAPIEROWE ZABAWY Z DZIADKAMI
   Województwo: lubuskie
   Powiat: Gorzów Wielkopolski
   Gmina: Gorzów Wielkopolski
   Miasto:
Opis
Przedszkole Miejskie nr 7 „Bajkowy Świat” od wielu lat aktywnie włącza się w działania na rzecz ochrony środowiska.
 Siłą napędową naszych dążeń są dzieci z kółka ekologicznego „Strażnicy Przyrody”. Podczas zajęć realizowana jest innowacja pedagogiczna „Strażnicy Przyrody”, której jestem autorką. Wielokrotnie byliśmy laureatami konkursów o charakterze ekologicznym. 
Dzieci znają rady na papierowe odpady. Często w zabawie wykorzystywany jest papier makulaturowy, który zbierają całe rodziny. Podczas uroczystości Dnia Babci i Dziadka najmłodsi członkowie Ekozespołu biorącego udział w ogólnopolskim konkursie „Ekozespoły zmniejszają swój ślad ekologiczny  zaprosili swoich gości do „Papierowej Zabawy”. Babcie wraz z wnuczętami „lepiły” papierowe kule, by po chwili wziąć udział w konkurencji „Sokole oko” i celnie rzucić do wyznaczonego celu - tablicy. ”,   Kolejna zabawa „Lawina” polegała na wykazaniu się umiejętnościami zręcznościowymi. Każdy zawodnik otrzymał papierową kulę doczepioną do wstążki. Należało nawijając wstążkę na ołówek, w jak najszybszym czasie przyciągnąć kulę do siebie. Nie zabrakło też  „Tańca z Gwiazdami na gazecie”. Oczywiście gwiazdami tego spotkania byli zaproszeni goście: Babcie i Dziadkowie.
 
Na koniec dziadkowie zrobili do swoich pociech papierowe zabawki. Były łodzie, samoloty, rakieta. Bardzo podobały się wszystkim.
Tanie wydruki

Komentarze i opinie

Brak komentarzy i opinii na ten temat. Bądź pierwszy.

Zdjęcia

Do projektu nie dodano jeszcze żadnych zdjęć.

Filmy

Do projektu nie dodano jeszcze żadnych filmów.

Projekt został dodany: 21-04-2010, liczba wyświetleń: 1794

Głosuj
Miesiąc:
W tym miesiącu już głosowałeś/aś
Rok:
Ogólnie:
Już głosowałeś/aś na ten projekt
Copyright © 2009 PTH Technika