Projekt: Światowy Dzień Rodziny
Projekt realizowany przez: SP w Mostowie
Nazwa Światowy Dzień Rodziny
   Województwo: mazowieckie
   Powiat: łosicki
   Gmina: Huszlew
   Miasto: Mostów
Opis

Głównym celem naszego projektu obchodzonego w 18 maja jest integracja wszystkich ludzi, całej naszej społeczności lokalnej, szkolnej i rodzinnej.

Tego dnia uczniowie przychodzą do szkoły ze swoimi rodzicami, rodzeństwem, dziadkami, wszystkimi członkami swojej najbliższej , odbywa się wtedy uroczysta akademia, na której dzieci mówią o wartościach rodzinnych, o swoich potrzebach przebywania z rodziną. Mówimy o rodzinie szkolnej  i lokalnej, każdy z nas przecież do tych rodzin należy. Dzieci przygotowują inscenizację o rodzinie  wypoczywającej wspólnie na łonie natury, o ich zachowaniach .Przypominają o konieczności dbania o środowiska naturalne, aby inne rodziny z następnych pokoleń mogły z tych zasobów przyrodniczych korzystać.

Potem odbywają się różnorodne zawody sportowe dla całych rodzin lub dla syna z ojcem, córki z matką  itp. Po aktywnym wypoczynku na łonie natury i wspólnych zabawach wszyscy zasiadają przy wielkim ognisku i pieką kiełbaski.

Tanie wydruki

Komentarze i opinie

Rodzina i ekologia zawsze świetnie się łączy i uzupełnia.

[quote="lukasz.sosna":2capatad]Wyraź Swoją opinię na temat szkolnej inicjatywy ekologicznej[/quote:2capatad] Obchody tego dnia ustaliliśmy w naszej szkole na 12 czerwca. Piknik Rodzinny. Zobaczymy jak się uda.

U nas już od wielu lat się udaje .

Zdjęcia

IDZdjęcieOpis
1Wspólna zabawa

Filmy

Do projektu nie dodano jeszcze żadnych filmów.

Projekt został dodany: 11-04-2010, liczba wyświetleń: 1814

Głosuj
Miesiąc:
W tym miesiącu już głosowałeś/aś
Rok:
W tym roku już głosowałeś/aś
Ogólnie:
Copyright © 2009 PTH Technika