Projekt: POMARAŃCZOWY SZKOLNY DZIEŃ
Projekt realizowany przez: Szkoła Podstawowa nr 18
Nazwa POMARAŃCZOWY SZKOLNY DZIEŃ
   Województwo: warmińsko-mazurskie
   Powiat: Elbląg
   Gmina: Elbląg
   Miasto: Elbląg
Opis

WYDARZYLO SIĘ !!!
Impreza "Zielonej Nici Porozumienia"-ENERGIA ZAKLĘTA JEST W KOLORACH wpisała się już na stałe w kalendarz eko-imprez, zabaw edukacyjnych dla naszych Agentów, ich rodzin i mieszkańców maista Elbląga. Tym razem trwała tydzień.
 
W naszej szkole, trwa karnawałowa eko-zabawa pn "Energia zaklęta jest w kolorach." Agenci biegali po klasach inforując uczniów całej szkoły: "w wesoły i zabawowy sposób pragniemy podnosić  świadomość ekologiczną na temat tego, jak oszczędzać energię i przyczynić się do zrównoważonego rozwoju w przyszłości". Nasi uczniowie wiedzą, że to my -mali i duzi - musimy wszyscy dbać o planetę  i robić wszystko, aby wokół było czysto i zielono! Dlatego każdego dznia chętnie wszyscy uczniowie i nauczyciele wlaczyli się do akcji.

18 stycznia 2010
W poniedziałek - na dobry start - zdrowe odżywianie . W klasach i na korytarzach królował kolor  POMARAŃCZOWY - zdrowej marchewki, z którą wołaliśmy wszyscy odżywiaj się zdrowo. Piliśmy własnoręcznie zrobione, świeże, marchewkowe soki (http://www.youtube.com/user/sp18elblag#p/u/35/3AJxUC0Ij0s), chrupaliśmy marchewki i ... graliśmy w pomarańczowe. Znacie zabawę w pomidora? My graliśmy w marchewkę. Kto ty jesteś? - marchewka. W co się bawisz? - marchewka. Co lubisz jeść najbardziej -  marchewka. (http://www.youtube.com/user/sp18elblag#p/u/36/0NxFCkdZVVU).  Niektórzy nie chcieli grać z nami w pomarańczowe i wybrali granie w zielone - wesoło promując jedzenie zielonych, raczej nie lubianych, brokuł (http://www.youtube.com/user/sp18elblag#p/u/44/F58V9hla9hE). Wiemy, że warzywa i owoce dają nam sprawność, energię i pogodę ducha.

getfile.php?id=6286

getfile.php?id=6287

getfile.php?id=6288

Tanie wydruki

Komentarze i opinie

Piekne zdjęcia. ja mam problem z ich przeslaniem Są zapisane jako JEPG mam je w komputerze, jednakże za kazdym razem są odrzucane. czy ktos mi podpowie co robię źle????

bardzo ładne zdjecia. ja tez mam problem z zapisaniem zdjęc w formacie jpg

szkoda, ze nikt nam nie chce podpowiedzieć w czym tkwi problem.... :cry:

Moje też są w formacie jpg, ale się normalnie zapisują.

Może są za duże!!!???

sprawdzałam w własciwościach formaty waszych zdjęć i moje też mają 600 x 450 pikseli .Zmienialam in formaty na mniejsze i tez wysjakuje info- zły format mimo, że są zapisane w jpg..... :?

Trzeba sprawdzić też nazwę zdjęcia - musi być beż polskich znaków

postępuję wg wskazówek i znowu nic

Gdzieś tkwi błąd trzeba go znaleźć.

Zdjęcia

Do projektu nie dodano jeszcze żadnych zdjęć.

Filmy

Do projektu nie dodano jeszcze żadnych filmów.

Projekt został dodany: 09-04-2010, liczba wyświetleń: 2188

Głosuj
Miesiąc:
Rok:
Ogólnie:
Copyright © 2009 PTH Technika