Projekt: Szkolne wycieczki
Projekt realizowany przez: SP w Mostowie
Nazwa Szkolne wycieczki
   Województwo: mazowieckie
   Powiat: łosicki
   Gmina: Huszlew
   Miasto: Mostów
Opis

W ramach projektu szkolne wycieczki wyjeżdżamy z uczniami do Nadleśnictw z którymi współpracuje szkoła.

Głównym celem takich wyjazdów są spotkania z ludźmi zajmującymi się przyrodą - leśnikami, poznanie flory i fauny występującej na terenie poszczególnych Nadleśnictw oraz obcowanie uczniów z przyrodą podczas zwiedzania ścieżek dydaktyczno-przyrodniczych.Ostatnia nasza wyprawa to odwiedziny Nadleśnictwa Siedlce, gdzie leśnik opowiadał dzieciom o różnych gatunkach ptaków, a jednocześnie zwiedzaliśmy salę edukacyjną z pięknymi przyrodniczymi okazami.

Tanie wydruki

Komentarze i opinie

Pracuję w przedszkolu z dziećmi. często staram sie organizowac dzieciom wycieczki piesze i autokarowe. Wraz z nadejsciem wiosny rozpoczelismy wyprawy do kolejnych gorzowskich parków. Obserwujemy budzące sie wiosna życie. :P

Moje dzieci dość często wyjeżdżają na wycieczki, ale im ciągle za mało.

Wycieczki dają mozliwość poznania ciekawych miejsc, dostarczają dzieciom niewyobrażalnych przeżyć i mozliwość zrozumienia swiata przyrody.

Zgadzam sie z ekomarzanna!!! Organizuję wiele wyjazdów, rajdów, zielonych szkół. Dzieciom na długo zapadają w pamięci zdarzenia, nauka i przeżycia z wycieczek. Polecam swój wpis pt. EKOWYPRAWY.

Witam bratnię duszę. W miare mozliwosci staram sie jaknajczęściej organizować wyprawy po przygodę. Jesienią zorganizowałam wycieczke rodzinną -dzieci i ich rodzic. To było dla mnie nowe doświadczenie, ale warto było.

Dzieci uwielbiają wycieczki, byle wyrwać się ze szkoły.

Zdjęcia

IDZdjęcieOpis
1Spotkanie z leśnikiem w Nadleśnictwie Siedlce.
2Rozmowa o drzewach

Filmy

Do projektu nie dodano jeszcze żadnych filmów.

Projekt został dodany: 08-04-2010, liczba wyświetleń: 1830

Głosuj
Miesiąc:
Rok:
Ogólnie:
Copyright © 2009 PTH Technika